České Budějovice

Včelení v kostele

vestka s včelou.jpg

Spustili jsme nový blog o včelách v našem kostele. Prohlédnout si ho můžete zde: https://vcelenivkostele.blogspot.com/

Vítání jara na kostele

04jaro2020

Každý rok chodíváme na Černou věž o prvním jarním dni, abychom viděli první jarní východ slunce. Podnik je to vražedný. Sraz pod věží je v 5:30 a k tomu ještě připočtěte ranní vstávání, cestu a pak neuvěřitelných 225 schodů na věž.

Pravdou je, že ten výhled stojí za to. Pokud tedy není pod mrakem jako v uplynulých pěti letech. Nebo nesněží. Nebo něco podobného. Jako například karanténa kvůli čínským breberkám. A tak, protože všichni sedíme doma, tak jsme se Vám to s naším Ondřejem rozhodli alespoň trochu vynahradit. Protože bydlíme v kostele a ten má také dost vysokou střechu.

Aktuální informace - bohoslužby odvolány

Sestry a bratři,

na základě rozhodnutí vlády a ústředí církve jsou bohoslužby v našem sboru až do odvolání zrušeny a to jak v Českých Budějovicích, tak v Kaplici.

Individuálně je možné setkávat se s farářem Davidem Nečilem, domluvit si návštěvu nebo zavolat na číslo 739 244 605 nebo 38 38 39 935. Nejsou možné návštěvy v nemocnicích, domovech důchodců a podobných zařízeních.

O konání dalších setkání během týdne budete informováni na tomto místě.

Krabice od bot - VYBRÁNO! - AKCE UKONČENA

Vybráno: 505 krabic od bot. Všem dárcům moc děkujeme. Se všemi se těšíme příští rok. Zde se podívejte, jak taková hromada dárků vypadá.

Jak jinak přispět a udělat radost? Klikněte na odkaz: Darujte krabici od bot online

Vánoční sborový dopis 2017

V3.jpg

Adventní a vánoční bohoslužby a setkání